Savanorystė

Savanoriavimas Dienos veiklos centre 2021 metais

Paskutinį kartą informacija atnaujinta  2021-07-28

 

 

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įstaigai suteikė NACIONALINĖS SAVANORYSTĖS AKREDITACIJĄ iki 2021-12-31. Mūsų įstaiga vienu metu gali priimti 4 nacionalinius savanorius užsiregistravusius per savanorių duomenų bazę: https://jst.jrd.lt/newCandidate. 

Išsami informacija www.jrd.lt .

 

2021-02-08

2021 m. vasario 5 d. Dienos veiklos centre įvyko pirmasis nuotolinis susitikimas su savanorėmis Beatriče, Rusne ir Aridana. Susitikimo metu merginos prisistatė bei pristatė būsimas veiklas neįgaliesiems. 
Ačiū merginoms už šaunų prisistatymą ir tikimės konstruktyvaus bei įdomaus savanorystės laiko kartu!

  

 

2021-02-24

2021 m. vasario 15 d. Dienos veiklos centre paminėjome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną –  Vasario 16-ąją. Paminėjimo metu klausėmės pristatymo apie Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, susipažinome su įvykiais vykusiais prieš daugiau kaip 100 metų, o taip klausėmės lietuvių autorių dainų puoselėjančių lietuvybę ir savanorės Beatričės atliekamų kurinių.

 

 

Sportiški rytai su savanore Rusne...

   

 

Šokio "Jerusalem" pamoka su savanore Rusne ir Beatriče...

 

 

Šokio "Jeruzalia" repeticija su savanorėmis Rusne, Beatriče ir Aridana....

  

 

Popiečio užsiėmimai su savanorėmis Beatriče, žaidžiant "Scrabble" ir piešimo užsiėmimai su Aridana...

 

 

Individualūs savanorės Aridanos užsiėmimai su Gabriele - mokomės skaičiuoti, atlikti logines užduotis...

 

2021 m. liepos 16 d. Dienos veiklos centre įvyko paskutinis susitikimas su savanorėmis Beatriče ir Aridana. Susitikimo metu, kuriame dalyvavo ir  savanorių mentorė Inesa, aptarėme visą savanorystės laikotarpį bei ateities planus.

Pusės metų savanorystė buvo pilna iššūkių, nulemtų pandeminės situacijos visame pasaulyje, pirma pažintis ir pirmi "susitikimai" vyko tik nuotoliniu būdų (kurie iššūkiu buvo tiek savanoriams, tiek įstaigos darbuotojams). Bet šylant orams mūsų "gyvų" susitikimų įstaigoje tik daugėjo, galėjome vienas kitą pažinti geriau, kartu šokti, piešti, žaisti, bendrauti ir tiesiog būti kartu.... Tik labai gaila, kad taip trumpai....
Ačiū savanorėms Aridanai ir Beatričei už visą mums skirtą dėmesį ir savo laiką.
O taip pat dėkojame ir savanorei Rusnei už nuotolines mankštas, už šokio pamokas, už gražią trumpą draugystę.


 

 

 

 

Susisiekite su mumis!