Naujienos

 Paskutinį kartą informacija atnaujinta  2024-07-11

 

ĮSTAIGOS PRISTATYMAS

Juridinio asmens pavadinimas 
Registracijos adresas 
Pašto kodas
Miestas
Šalis
Įstaigos vadovas 
EI.pašto adresas 
Telefonas 

Įm. kodas
Faksas

Biudžetinė įstaiga Dienos veiklos centras

Verslo g. 6, Kretinga

LT-97123

Kretinga

Lietuva

Direktorė Birutė Viskontienė

[email protected]

(8 445) 70145, mob. +370 683 18331

164307319

(8 445) 70145

 

 

PADALINIO PRISTATYMAS

 

Padalinio pavadinimas 

Adresas 
Pašto kodas
Padalinio vyr. socialinė darbuotoja
EI. pašto adresas 
Telefonas 

Faksas

Dienos veiklos centro Salantų padalinys

S. Nėries g. 13A, Salantai, Kretingos r.

LT-97315

Airida Stonkienė

[email protected]

(8 445) 58841, mob. +370 607 81299

(8 445) 58841

 

ATVIRAS JAUNIMO CENTRAS

 

Padalinio pavadinimas 

Adresas 
Pašto kodas
Padalinio vyr. socialinis darbuotojas
EI. pašto adresas 
Telefonas 

Atviras jaunimo centras

Rotušės a. 1, Kretinga

LT-97195

Albinas Šiaudvytis

[email protected]

(8 445) 43744

 

Naujienų archyvas 2021 metai

Naujienų archyvas 2022 m. sausis - gegužė 

Naujienų archyvas 2022 m. birželis - rugpjūtis 

Naujienų archyvas 2022 m. rugsėjis-gruodis

2023 metų įvykiai DVC

 

Sekite mus Facebook socialiniame tinkle!

 

2024 m. sausio 5 d., Trijų Karalių išvakarėse, Dienos veiklos centre svečiavosi br. Kazimieras, Motinos Teresės seserys ir Kretingos parapijos tėveliai su savo vaikais, kurie įstaigos bendruomenei parodė teatrinę improvizaciją apie Taiką ir Gerumą vienas kitam.


2024 m. sausio 12 d.
EQUASS ASSURANCE kokybės sistemos palaikymo tąsa
Dienos veiklos centras pasirašė Europos socialinių paslaugų kokybės sistemos - EQUASS Assurance palaikymo įstaigoje projekto vykdymo sutartį su VŠĮ Valakupių reabilitacijos centru. Projekto metu bus tobulinamos teikiamos socialinės paslaugos, gaunamos konsultacijos iš paskirto programos konsultanto, atliekamas socialinių paslaugų išorės auditas.
Projekto tąsos trukmė iki 2026 spalio 31 d.
Džiaugiamės šia galimybe. Manome, kad mūsų Kretingos miesto ir rajono dienos socialinių paslaugų gavėjai turi gauti tik aukščiausios kokybės, pagal ES socialinių paslaugų teikimą sertifikuotas paslaugas.

 

 

2024 m. sausio 12 d.

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENOS IŠVAKARĖS
Dienos veiklos centre ir Salantų padalinyje buvo minima Laisvės gynėjų diena. Prisimenant sausio 13-osios įvykius, uždegtos žvakutės, deginamas atminimo laužas, skaitomos eilės, dainuojamos dainos... 

 

 

2024 m. sausio 16 d. 

Keramikos ir rankdarbių paroda Salantų bibliotekoje
Kretingos rajono Salantų bibliotekoje atnaujinta Dienos veiklos centro Salantų padalinio keramikos dirbinių ir rankdarbių paroda.
Maloniai kviečiame apsilankyti ir įsigyti asmenų su negalia dirbinių.

 

2024 m. sausio 17 d.
Dienos veiklos centro Salantų padalinio paslaugų gavėjai, lydimi darbuotojų, lankėsi Salantų kultūros centre, kur apžiūrėjo Ievos Matulionytės ir dr. Elenos Matulionienės autentiškų delmonų rekonstrukcijų parodą.

 

2024 m. vasario 1 d. 
Dienos veiklos centro Salantų padalinio paslaugų gavėjai, lydimi darbuotojų, lankėsi miestelio bibliotekoje ir apžiūrėjo Aldonos Valatkienės tapybos darbų parodą.

 

2024 m. vasario 9 d.

Dienos veiklos centro socialinių dirbtuvių dalyviai ilsėjosi ir pramogavo "Atostogų parke". 

 

2024 m. vasario 12 d. 
Vykome į PC "Akropolį" ir "ForumCinema Klaipėda" žiūrėjome nuotaikingą filmą "Vonka" apie draugystę ir ištikimybę! Rekomenduojame!
Ačiū "Kretingos Vandenys" už "Pyragų dienos" dovaną!

#Kretingosvandenys

 

2024 m. vasario 13 d. UŽGAVĖNĖS

 • Dienos veiklos centre ir Salantų padalinyje triukšmingai su dainomis, šokiais ir sočiai prisivalgius blynų buvo išvaryta žiema bei atšvęstos Užgavėnės. 
 • Dienos veiklos centro Salantų padalinio persirengėliai Užgavėnes šventė kartu su Salantų gimnazijos bendruomene.
 • O Dienos veiklos centro paslaugų gavėjai, lydimi darbuotojų su nuotaikinga programa pradžiugino ir nuotaiką pakėlė Padvarių globos namų, Kretingos socialinių paslaugų centro ir Kretingos "Pajūrio globos namų" senjorams. Išvykos metu buvo atšvęstos Užgavėnės ir Šv. Valentino diena.

 

2024 m. vasario 14 d. 

 • Dienos veiklos centro Salantų padalinyje šventėme Šv. Valentino, Įsimylėjėlių dieną. Žaidėme žaidimus, šokome, kepėme vaflius "širdutes".
 • Dienos veiklos centre su dainomis ir šokiais paminėjome Šv. Valentino ir Lietuvos valstybės atkūrimo dienas. Šventės metu apdovanojome ir pasveikinome draugiškiausius 2023 metų Dienos veiklos centro merginą Gabrielę Pikturnaitę ir vaikiną Tomą Lubiną.

 

2024 m. vasario 15 d., LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENOS IŠVAKARĖS

 • Dienos veiklos centro paslaugų gavėjai dalyvavo Kretingos M. Tiškevičiūtės mokyklos organizuotame renginyje "Kokia nuostabi, Lietuva, esi", skirtame paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Esame dėkingi už jaukų pasibuvimą kartu ir šventę Lietuvai!
 • Dienos veiklos centro Salantų padalinyje taip pat paminėta Vasario 16-oji. 

 

2024 m. vasario 20 d.
Dienos veiklos centro keramikos studijoje, popietinėje dienos pusėje lipdymo meno mokėsi Kretingos Šv. Antano dienos centro vaikai ir juos atlydėję specialistai. Dėkojame mūsų užimtumo specialistui/socialiniam darbuotojui Arūnas Šulskis už pravestą edukaciją. Lauksime antro etapo - pagamintų darbelių glazūravimo.

 

2024 m. vasario 23 d.

 • Dėkojame Nacionalinio kraujo centro atstovui Gintautui už atvežtą dovaną, bilietus į Klaipėdos Akropolio kino teatrą Forum cinema. Bilietai bus perduoti įstaigos padaliniui Kretingos atviram jaunimo centrui. Ačiū Nacioniniam kraujo centrui ir kolegoms mus pasiūliusiems šiai iniciatyvai už bendrystę!
 • Dienos veiklos centro paslaugų gavėjai, lydimi Solidarumo korpuso savanorių, lankėsi Kretingos muziejuje ir Žiemos sode, vaišinosi kava Grafo kavinėje. 

 

2024 m. vasario 28 d.
Dienos veiklos centro padalinys - Kretingos atviras jaunimo centras atšventė veiklos 1-ių metų gimtadienį.

 

2024 d. kovo 6 d.
Dienos veiklos centro Salantų padalinyje vyko "Pižamų" vakarėlis. Vakarėlio metu buvo žaidžiami žaidimai, klausomasi sekamų pasakų ir lopšinių, dalinamasi vaikystės prisiminimais...


2024 m. kovo 7 d.
Dienos veiklos centro ir Salantų padalinio paslaugų gavėjai vyko į Klaipėdos Akropolį ir kino teatre "ForumCinema" žiūrėjo filmą visai šeimai "Šuo ir katė. Pabėgimas".
Esame labai dėkingi UAB "Kretingos vandenys" darbuotojams už dovaną, ne kartą apsilankyti Akropolio kine!

 

 

2024 m. kovo 8 d.
Dienos veiklos centre buvo paminėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.

 

SVARBI INFORMACIJA!

Nemokama ir konfidenciali pagalba nukentėjusiems nuo nusikaltimų veikų.

 

2024 m. kovo 14 d. 

 • Atsisveikinome su Solidarumo korpuso savanore Yaman Aliyeva, kuri Dienos veiklos centre savanoriavo visus metus. Dėkojame savanorei už dėmesį ir skirtą laiką mūsų įstaigos paslaugų gavėjams! #Solidarumokorpusas

 

 • Popietinės veiklos metu vyko verbų rišimo edukacija, kurią suorganizavo ir pravedė Dienos veiklos centro individualios priežiūros darbuotoja Aušra Bruzdeilynienė.

  

 

2024 m. kovo 15 - 16 d.
Dienos veiklos centro darbuotojai dalyvauja LPF "Maisto banko" organizuojamoje akcijoje Kretingoje ir Salantuose!
Dėkojame visiems už prisidėjimą prie šios akcijos pagal turimas galimybes!

 

2024 m. kovo 27 d. 

Atsisveikinome su Solidarumo korpuso savanore Gabriella Marian, kuri Dienos veiklos centre savanoriavo apie pusmetį. Dėkojame savanorei už dėmesį ir skirtą laiką mūsų įstaigos paslaugų gavėjams! #Solidarumokorpusas

 

2024 m. kovo 28 d. 

Kretingos rajono kultūros centre vyko Dienos veiklos centro organizuojama teatrų šventė "ATSPINDŽIAI 2024", skirta paminėti Tarptautinę teatro dieną. Šventės organizatoriai sukvietė gausų teatro mylėtojų būrį, iš pačios Kretingos miesto ir rajono, Klaipėdos, Šilutės, Šilalės, Raseinių, Skuodo, Gargždų, Priekulės ir Palangos miestų. Renginys prasidėjo teatrine improvizacija "Žemaitės Marti šiuolaikiškai", kurios metu pagrindinis teatrinės improvizacijos veikėjas senis Vingis visus pakvietė į vestuves... 

Šventės akimirkos (spausti ant teksto)!

 

2024 m. balandžio 15 d.
Dienos veiklos centre lankėsi Latvijos ambasadorė Lietuvoje Solveiga Silkalna. Susitikimo metu aptarti įstaigos vykdyti ES Latvijos - Lietuvos bendradarbiavimo per sieną vykdyti projektai, investicijos, ateities planai, socialinių paslaugų suderinamumo tarp šalių galimybės.
Dėkojame Ambasadorei už susitikimą bei susidomėjimą mūsų įgyvendintų ir planuojamų įgyvendinti projektų idėjomis!

 

2024 m. balandžio 22 d. 
Dienos veiklos centro Salantų padalinys dalyvavo Platelių kultūros centro organizuotoje Jurginių šventės mugėje. Šventės metu buvo prekiaujama Salantų padalinio paslaugų gavėjų sukurtais keramikos ir rankdarbių darbais.

 

2024 m. gegužės 2 ir 3 dienos

Dienos veiklos centre ir Salantų padalinyje vyko bendruomenės susirinkimas ir šventinis koncertas, skirtas paminėti Motinos dieną.

Šventės akimirkos Dienos veiklos centre, spausti

Šventės akimirkos Salantų padalinyje, spausti

 

2024 m. gegužės 10 d.
Dienos veiklos centro paslaugų gavėjai lydimi įstaigos darbuotojų dalyvavo "Klaipėdos lakštutės" organizuotame 8 km gimtadienio žygyje Smiltynės pušyne ir pajūryje, skanavo gimtadienio košės, pasiekė finišą ir džiaugsmingai bendravo su bičiuliais.
Dėkojama Klaipėdos Lakštutė už kitokią galimybę švęsti gimtadienį, esame pakylėti ir laimingi!

 

 

Dienos veiklos centro Salantų padalinio paslaugų gavėjai, lydimi darbuotojų vyko į KC "ForumCinema Klaipėda" ir žiūrėjo kino filmą "Drakonų sergėtoja".
Ačiū "Kretingos Vandenys" už "Pyragų dienos" dovaną!

 

2024 m. gegužės 14 d.
Dienos veiklos centras pradėjo naują Europos sąjungos finansuojamą Solidarumo korpuso Savanorystės veiklų projektą Nr. 2023-2-LT02-ESC51-VTJ-000176979 tarptautinės savanorystės 12 mėnesių etapą kartu su tarptautiniu savanoriu iš Turkijos Ahmet Gurbuz. Projekto trukmė iki 2025 balandžio 30.
Linkime sėkmės mūsų naujam savanoriui!
Projektas vykdomas bendradarbiaujant su Rietavo savivaldybės jaunimo organizacija "Progresas".

 

2024 m. gegužės 16 d.
Dienos veiklos centro jaunuolių lankėsi Klaipėdos Akropolio kino teatre. Tai buvo paskutinis apsilankymas iš tęstinių galimybių, kurias mums padovanojo Kretingos Vandenys.
Dėkojame įmonei už socialinį atsakingumą!

 

 

2024 m. gegužės 24 d.
Kretingos raj. Kūlupėnų bibliotekoje eksponuojama Dienos veiklos centro Salantų padalinio paslaugų gavėjo Vytauto Raudonio kryželiu siuvinėtų darbų paroda "Pomėgis teikiantis džiaugsmą".
Maloniai kviečiame visus užsukti ir pasigrožėti Vytauto Raudonio darbais!

 

2024 m. gegužės 27 d.
Dienos veiklos centro Salantų padalinio lankytojai dalyvavo smagioje popietėje Kūlupėnų bibliotekoje, kur eksponuojami padalinio lankytojo Vytauto Raudonio kryželiu siuvinėtų darbų paroda.
Susėdę prie arbatos puodelio visi smagiai bendravo, išsipasakojo savo pomėgius, džiaugėsi užsimezgusia draugyste su biblioteka.
Širdingai dėkojame bibliotekininkei Vilijai Macienei už šiltą priėmimą ir lauksime kitų mūsų susitikimų!


 

2024 m. gegužės 29 d.
Dienos veiklos centro Salantų padalinys dalyvavo Plungės socialinių paslaugų centro organizuotame renginyje - viktorinoje "Žemaitėšks sambrieškis", skirtoje žemaitiško rašto metams paminėti.

 

 

2024 m. gegužės 31 d.
Paskutiniąją pavasario dieną dalis Dienos veiklos centro paslaugų gavėjų, lydimi darbuotojų vyko į Palangą: pasivaikščiojo po Gintaro muziejaus parką, rožyną ir ilsėjosi prie Baltijos jūros.

 

2024 m. birželio 1 d.
Žemaitės memorialiniame muziejuje - Bukantės dvarelyje vyko rašytojos Žemaitės 179 - asis gimtadienis. Šventės metu veikė Amatų kiemelis, kur Dienos veiklos centro Salantų padalinys prekiavo paslaugų gavėjų sukurtais keramikos ir rankdarbių darbais.

 

2024 m. birželio 7 - 8 d. 
Dienos veiklos centras ir Salantų padalinys dalyvavo tradicinėje Tautodailės ir amatų mugėje Kretingos miesto Rotušės aikštėje. Mugės metu buvo prekiaujama asmenų su negalia ir darbuotojų sukurtais darbeliais. Mugės metu savo veiklą pristatė ir keramikos dirbiniais prekiavo, šiais metais Dienos veiklos centre pradėjusios veikti, Socialinės dirbtuvės.
#socialinėsdirbtuvės

 

2024 m. birželio 7 d.

Dienos veiklos centre lankėsi Lietuvos Respublikos seimo narys Antanas Vinkus, kuriam buvo pristatyta nauja veikla, Kretingos Dienos veiklos centro Socialinės dirbtuvės, aptartos socialinio darbo problemos į kurias būtina atsižvelgti.

#socialinėsdirbtuvės

 

2024 m. birželio 10 - 12 d.
Dienos veiklos centre vyko 3 dienų specialistų iš Latvijos Respublikos Saldus savivaldybės profesinės patirties pasikeitimo stovykla. Dienos veiklos centras kartu su Latvijos Respublikos Saldus savivaldybe vykdo ERDF 2021-2027 Interreg VI-A Latvijos - Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos finansuojamą projektą "Social inclusion of disabled people and kids from disadvantage families, based on experience and joint cooperation/ Hand in Hand“ LL-00024. Viena iš veiklų - Lietuvos ir Latvijos specialistų darbo patirties apsikeitimas ir naujų idėjų perėmimas dalyvaujant 3 dienų stovyklose kitoje šalyje. Dienos veiklos centre tris dienas svečiavosi kaimyninės šalies Saldus savivaldybės agentūros "Socialais dienests" struktūrinių padalinių DFC "Jumis" ir DAC "Saulespuke" trys specialistės. Susipažino su Dienos veiklos centro veikla, dalyvavo veiklose, buvo diskutuojama apie teikiamų socialinių paslaugų panašumus, skirtumus, valstybės reglamentavimo skirtumus. Šios dienos buvo įdomios, davusios išvadą, kad norint pažinti kitos įstaigos veiklos specifiką, geriausias metodas - kelias dienas praleisti įstaigoje.
#LATLIT #InterregLatLit #HandinHand

 

2024 m. birželio 19 d.

Dienos veiklos centro Salantų padalinyje vyko vasaros atidarymo šventė. Buvo surengtos įvairios smagios rungtys tarp padalinio paslaugų gavėjų ir padalinio darbuotojų, kepėme dešreles, mėgavomės padalinio darbuotojos Ramutės Motuzienės pagamintu žemaitišku kastiniu ir labai gardžia žuviene. Šventės pabaigoje visi buvo apdovanoti medaliais. Šventę organizavo BP slaugytoja Ingrida Savickienė.

 

2024 m. birželio 25 d.
Dėkojame UAB "Amžiaus ratas" už padovanotą Dienos veiklos centro Salantų padaliniui poroloną, kurį panaudosime rankdarbių veikloje.

 

2024 m. liepos 5 d.

Dienos veiklos centre buvo paminėta Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena.

 

2024 m. liepos 9 d.
Dienos veiklos centro paslaugų gavėjai, lydimi darbuotojų ir mamyčių vyko į ilgą kelionę, po kelių metų pertraukos, į Kauną aplankyti atsinaujinusį Lietuvos zoologijos sodą. Kelionės metu mums pasisekė, nes buvo šiltas ir saulėtas oras. Zoologijos sode galėjome apžiūrėti gausybę egzotinių gyvūnų: liūtus, tikrą, kupranugarius, egzotinius ir plėšrius paukščius paukščius, žirafas, begemotus, įvairaus amžiaus ir dydžio vėžliukus, įvairius šliužus ir daugybę kitų paukščių, gyvūnų bei vabalų, atnaujintus informacinius stendus, išbandyti save "lenktynėse" su pasirinktu egzotiniu gyvūnu. Pasivaikščioję po zoologijos sodą, atsigaivinome ledais ir gaiviais gėrimais, papietavome pačiame zoologijos sode įsikūrusioje lauko kavinėje.

Kelionės į Lietuvos zoologijos sodą akimirkos, spausti.
 

 

 

 

Susisiekite su mumis!