Savanorystė

Europos Solidarumo korpuso projektas - savanoris Emre (Turkija)

Paskutinį kartą informacija atnaujinta  2021-02-08

 

2020-03-02

Tarptautinės savanorystės projektas prasidejo!

2020 m. kovo 1 d. atvyko savanoris Emre iš Turkijos 12 mėn. savanorystei Dienos veiklos centre Kretingoje. Prasidėjo mūsų pažintis su juo ir jo pažintis su mumis!
Europos Solidarumo korpuso programos finansuojamas projektas "Atrask naują santykių pasaulį" ("Discover the new world of relationship") Nr. 2019-3-LT02-ESC11-006549.

Projektas vykdomas ES finansuoto projekto lėšomis bendradarbiaujant su Rietavo atviro jaunimo centru.

 

 

 

2020-03-30

PAVASARIO SPALVOS!

2020 m. kovo 3 d. mes kartu su Solidarumo korpuso savanoriu iš Turkijos Emre pas draugus Palangos socialinių paslaugų centre, renginyje "Pavasario spalvos". Bičiuliavomės, patys darėme muilą, žaidėme šaškėmis.

 

   

 

2020-03-10

2020 m. kovo 9 d. Dienos veiklos centro ES Solidarumo korpuso projekto savanoris Emre susitiko su Kretingos Motiejaus Valančiaus bibliotekos jaunimo erdvių "Savas kampas" darbuotoju Mindaugu Orlovu, švietimo centro "Tavo erdvė" jaunimo darbuotoju Antanu Jonausku ir Kretingos rajono savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatore Inga Biliūnaite - Rušinske. Aptartas bendradarbiavimas ir tarptautinių savanorių laisvalaikio galimybės.
Dėkojame Kretingos rajono savivaldybės jaunimo organizacijoms už bendradarbiavimą!

2020-03-17

2020 m. kovo 13 d., penktadienio popietę organizavo ir su neįgaliaisiais užsiėmė savanoris Emre. Smagi popietė žaidžiant žaidimus, juokiantis bei nuoširdžiai bendraujant.

  

2020-04-27

Savanorystės iššūkiai karantino laikotarpiu: sportinių užduočių planavimas, IT užduočių neįgaliesiems rengimas bei bendravimas ir diskutavimas apie iškilusius iššūkius su įstaigos vadovu. 

2020-06-03

Kaniterapijos užsiėmimuose su neįgaliaisiais Dienos veiklos centre.

2020-06-29


2020 m. birželio 25 diena skirta savanorio Emre šalies - Turkijos pažinimui.
Ryte gaminome ir skanavome turkiškus pusryčius, kuriuos pasigaminti mus mokino savanoris Emre.
Po pietų - pažintis su Turkija. Savanoris Emre žaismingai ir informatyviai supažindino mus su savo gimtąja šalimi - Turkija! Sužinojome tautos tradicijas, mokėmės alfabeto, žemėlapyje ieškojome savanorio gimtosios šalies, gėrėjomės gražiausias vaizdais ir maisto tradicijomis.


    

 

2020-08-07

2020 m. rugpjūčio 3 d. įstaigos darbuotojams dalyvaujant Psichikos sveikatos kompetencijų didinimo mokymuose, popietinius užsiėmimus organizuoja: ES Solidarumo korpuso savanoris Emre kartu su vyriausia socialine darbuotoja Kristina. Žaidimai, nauji išbandymai ir daug linksmų emocijų!

  

TURKIŠKI PUSRYČIAI!
ES Solidarumo korpuso savanoris Emre kartu su socialinio darbuotojo padėjėja Ingrida ir įstaigos lankytoja
Aušra gamino turkišką patiekalą - Mihlama. Degustacija įvyko. Ačiū mūsų savanoriui Emre už skonio patirtį!

  

2020-09-10

TURKIŠKO DESERTO PRISTATYMAS!
Savanoris Emre gamino ir visus vaišino turkišku desertu!

 

  

 

2020-10-20

Dienos veiklos centro savanoriai Emre ir Elene nuo 2020 m.  spalio 10 d.  pradeda  mokytis lietuvių kalbos su Kretingos miesto jaunimo darbuotoju Antanu.  Galimybė Dienos veiklos centro savanoriams mokintis lietuvių kalbos atsirado bendradarbiaujant su Kretingos rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatore Inga Biliūnaite - Rušinske.

 

2020 m. spalio 21 d. popietę Dienos veiklos centro neįgalieji, lydimi darbuotojų ir savanorių turėjo įdomią ir smagią ekskursiją su mūsų mylimu pranciškonu br. Bernardu po Kretingos bažnyčią, jos požemius, vienuolyną ir kopimą į bažnyčios bokštą.

  

 

2020 m. spalio 29 d. Dienos veiklos centro savanoriai Justė, Greta, Domas ir Emre suorganizavo nuotaikingą Helovyno popietę įstaigos neįgaliesiems...


Apie savanorystę Dienos veiklos centre - Kretingos miesto ir rajono spaudoje, laikraštyje "Pajūrio naujienos" (nuoroda).

 

2021-02-08


Laikas atsisveikinti!
Prabėgo vieneri Emre savanorystės Dienos veiklos centre metai. Savanorystės laikas buvo pilnas iššūkių, nulemti pasaulinės pandemijos, bet ir džiugių bei gražių akimirkų kartu.
Ačiū už laiką kartu!!!

  


 

 

 

Susisiekite su mumis!