Savanorystė

Savanorės iš Ukrainos Kristinos kelias Dienos veiklos centre

Paskutinį kartą informacija atnaujinta:  2019-11-15

 

Nuo 2018 m. gruodžio 21 d. Kretingoje, Dienos veiklos centre tarptautinės savanorystės kelią pagal Erasmus+ programos projektą "Atvertomis akimis matau pasaulį" ("With open eyes I see the world") pradėjo savanorė iš Ukrainos, Kristina. Ir taip prasidėjo 12 mėnesių truksiantis pažinimo ir draugystės kelias, iki 2019 m. gruodžio 15 d.

 

Užsiėmimai su neįgaliaisiais veiklose

 

 

 

 

Popietė apie Ukrainą

2019 m. sausio 18 d. Erasmus+ programos projekto savanorė Kristina su mūsų lankytojais Aušra, Pauliumi, Tomu, Vaidu ir Audriumi pristatė savo šalį - Ukrainą. Išklausėme informatyvius pristatymus apie Ukrainą, jos miestus, įžymius asmenis, jaunimas su savanore pristatė tautišką šokį bei ragavome nuostabius virtinukus.

 

 

 

Pasirengimas Šv. Valentino dienai

  

 

Sveikiname Savanorę Kristiną su gimimo diena!

Linkime, kad praleistas laikas pas mus būtų įdomus, turiningas ir naudingas!

 

 

Viktorina RAINBOW COLORS

Savanorės Kristinos iniciatyva mokomės anglų/lietuvių/rusų kalbų. Kūrybingai ir neįprastai. Tris savaites mokėmės spalvų ir daržovių/vaisių pavadinimų.
2019 m. vasario 21 d. vyko viktorina "Rainbow colors", žinioms patikrinti, rezultatui užtikrinti. Dalyvavome visi, nes mokomės visi! Buvo labai įdomu ir smagu!

 

 

 

Thank you Kristina for idea and creativity!

 

Rusų kalbos viktorina!

2019 m. vasario 28 d., po pietų, pažintinės veiklos metu, savanorė Kristina mums vėl surengė išbandymą - Rusų kalbos viktoriną! Prieš viktoriną visą savaitę mokėmės vaisių, daržovių ir spalvų pavadinimus rusų kalba. Buvo labai smagu patikrinti savo rusų kalbos žinias viktorinoje ne tik neįgaliesiems, bet ir įstaigos darbuotojams.

 

 
Ačiū Kristinai už šaunią popietę, pilną azarto ir geros nuotaikos!

 

Rusų kalbos viktorina!

2019 m. balandžio 11 d. - popietė kupina jausmų ir emocijų. Erasmus+ savanorė Kristina Bekher visus sukvietė į rusų kalbos viktoriną. Šį kartą viktorinoje klausimai buvo iš spalvų bei gyvūnų pavadinimų. Viktorinoje talkino lėlininkė Salomėja Burnekaitė.

 

 

 Užsiėmimai su neįgaliaisiais

Popietinės veiklos metu savanorė Kristina moko neįgaliuosius "makramė" technikos, pina juosteles - apyrankes.

 

 

Kalbų viktorina!

2019 m. gegužės 17 d. po pietų, Erasmus+ programos projekto savanorė Kristina, sukvietė visus į kalbų viktoriną. Beveik mėnesį mokėmės giminystės ryšių žodžių anglų-rusų-lietuvių kalbomis, o viktorinos metu, nuotaikingai įsivertinome savo žinias. 

  

 

TIME TO SAY GOODBYE
LAIKAS ATSISVEIKINTI

2019 m. lapkričio 15 d. baigėsi savanorystės laikas, trukęs metus, Erasmus+ programos projekto "Atviromis akimis matau pasaulį" savanorei iš Ukrainos - Kristinai Becher. Linkime sėkmės gyvenime. Džiaugiamės laiku, praleistu kartu. Visada laukiame sugrįžtant!

  

 

Kristinos savanorystė Dienos veiklos centre

 

 

 

Susisiekite su mumis!