į pradžią turinys susisiekite
Naujienos spausdinti

Paskutinį kartą informacija atnaujinta  2019-02-21

 

Sekite mus Facebook socialiniame tinkle!

 

Meno darbų paroda Platelių dvaro muziejuje!

Nuo 2019 m. vasario 15 d. Platelių dvaro muziejuje eksponuojama Dienos veiklos centro meno darbų paroda. Dėkojame Platelių dvaro muziejuj už bendradarbiavimą.

 

 

2019 m. vasario 19 d. Dienos veiklos centro atstovai Aušra, Tomas ir savanoriai Kristina ir Tigranas svečiavosi Kretingos lopšelyje-darželyje "Pasaka". Lopšelio - darželio vaikai, mokytojai drauge su neįgaliaisiais, savanoriais gamino šventinę atributiką,  skirtą Kovo 11-osios dienos eisenai. Mokėsi ištarti "Ačiū" ukrainiečių bei armėnų kalbomis. Visi kartu sušoko lietuvišką ratelį "Klumpakojis".
Dėkojame už bendradarbiavimą ir nuoširdžią draugystę. Laukiame kitų susitikimų!

 

Minime Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – vasario 16 – ąją

 

2019 m. vasario 14 d.,  Draugystės dienoje, su Klaipėdos valstybine kolegija pradėjome įgyvendinti sumanymą - išvažiuojamąsias studentų paskaitas Dienos veiklos centre. Pirmieji drąsuoliai pasiryžę iššūkiui - Sveikatos mokslų fakulteto studentai ir dėstytojai. Praktinė darbo patirtis ir realus susipažinimas su pastatų pritaikymo galimybėmis (ratukininkams, silpnaregiams ir neregiams, sunkios negalios žmonėms-multisensorinis kambarys, lauko aplinka ir t.t.), paslaugų teikimo kokybė, negalių ypatumai. Sukaupta darbo patirtimi ir darbuotojų profesionalumu dalinamės per sklaidą.

  

Šv. Valentino dienos atgarsiai... Šv. Valentino diena - tai įsimylėjėlių, meilės diena. Meilė yra įvairi, tai labai platus žodis: meilė – mylimajam, meilė – vaikui, meilė – tėvams, meilė – Tėvynei, o Dienos veiklos centre šią dieną paminėjome, kaip Draugystės dieną su Kretingos Simono Daukanto Progimnazija, su Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetine gimnazija. Kai tavo gyvenime atsiranda draugų...
…tu pasidarai... atsakingas už tą, su kuo susibičiuliauji… Tu atsakingas už visa, kas vyksta aplink tave, kas gera ir bloga. Tu negali likti abejingas tam, kas dedasi pasaulyje (tai ištrauka iš A.de Sent-Egziuperi „Mažasis princas“). Esame labai dėkingi visiems dalyvavusiems, skyrusiems mums savo laiko, dėmesio ir padariusiems mus šią Draugystės dieną truputį geresniais, linksmesniais ir laimingais.

  

Šv. Valentino šventė Dienos veiklos centro Salantų padalinyje - tai šypsenų ir širdelių diena. Šia proga padalinio klientai vieni kitiems įteikė Meilės dienos simbolį - širdutes, žaidė įvairius žaidimus, šoko ir buvo išrinkta Valentino pora.

 

 

2019 m. vasario 12 d. sveikinome kolegas - Gargždų socialinių paslaugų centrą su jų 15 metų veiklos jubiliejumi! Linkime sėkmės ir svajonių išsipildymo!

 

2019 m. vasario 7 d. Dienos veiklos centre lankėsi NVO "Kretingos Viltis" savanorė Irena Marcinkevičienė ir pravedė grožio popietę: "Užsiėmimas - savęs pažinimas. Odos priežiūra ir pagalba jai". Įstaigos merginos buvo labai patenkintos galimybe sužinoti apie veido priežiūrą ir išbandyti įvairias veido valymo priemones, kaukes bei pasigražinti dekoratyvine kosmetika.

 

2019 m. vasario 6 d., popietinės veiklos metu lankėmės Kretingos muziejuje, Žiemos sode. Turiningai praleidome laiką apžiūrėdami muziejaus ekspozicijas, Žiemos sodo augalus bei vaišindamiesi kavinėje kava ir gaiviaisiais gėrimais.

 

 

2019 m. sausio 28 d. Erasmus+ programos savanoris Tigran, pirmąją savo savanorystės dieną Dienos veiklos centre, labai kūrybingai ir trumpai pristatė savo šalį - Armėniją. Pavaišino visus nacionaliniais valgiais ir kitais skanėstais.

 

 

2019 m. sausio 23 d. popietinės veiklos metu susipažinome su naujosios Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus bibliotekos erdvėmis. Ačiū bibliotekos darbuotojai Ingai už įdomią ekskursiją. Aplankę biblioteką, pamaitinome Kretingos Pastauninko parko gyventojas - antytes.

 

 

2019 m. sausio 18 d. Erasmus+ programos projekto savanorė Kristina su mūsų lankytojais Aušra, Pauliumi, Tomu, Vaidu ir Audriumi pristatė savo šalį - Ukrainą. Išklausėme informatyvius pristatymus apie Ukrainą, jos miestus, įžymius asmenis, jaunimas su savanore pristatė tautišką šokį bei ragavome nuostabius virtinukus!

 

2019 m. sausio 11 d., minint Laisvės gynėjų dieną, savo atlapus papuošėme Neužmirštuolės simboliniu žiedu, deganti žvakės liepsna, atminimo ženklas žuvusiems sausio 13-ą! 
Įstaigos Salantų padalinio neįgalieji aplankė Salantų kultūros centro surengtą parodą "Laisvės kelias".
                                                                     Nepamirškime, kodėl esame laisvi!

 

 Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti