į pradžią turinys susisiekite
Naujienos spausdinti

Paskutinį kartą informacija atnaujinta  2019-10-07

 

 

Naujienų archyvas 2018 metai

Naujienų archyvas 2019 m. sausio - liepos mėn.

 

Sekite mus Facebook socialiniame tinkle!

 

2019 m. spalio 4 d. DVC Salantų padalinio klientai dalyvavo B. Šeputienės "Šiaudinio sodo" parodoje Salantų kultūros centre.

 

2019 m. spalio 4 d., Kretingos Simono Daukanto Progimnazijoje įvyko baigiamasis projekto "Neįgalaus jaunimo sveikatinimo per sportą programa"Judėk pirmyn" baigiamasis renginys - sportinės varžybos. Varžybose dalyvavo:
Dienos Veiklos Centras,
Dienos veiklos centro Salantų padalinys,
Kretingos Marijos Tiškevičiūtės vaikų ugdymo centro grupė,
Telšių centras "Viltis",
SIŽGB "Šilutės viltis",
SIŽGB "Kretingos viltis".
Varžybų metu dalyviai save išbandė estafetėse, šaškių bei smiginio turnyre ir nuotaikingame pagalvių mūšyje.
Projektas finansuojamas Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos per Kretingos rajono savivaldybę.

 

 

PARODA
ATMERK SAVO SIELOS AKIS

(eksponuojama Kretingos pranciškonų vienuolyno /bažnyčios koridoriuje)

Šių piešinių autorė – Sandra Lukauskaitė, Dienos veiklos centro lankytoja, mergina su sunkia negalia, kuri piešia koja. Sandra kviečia Jus pažiūrėti į jos darbus, kviečia Jus atmerkti savo akis ir pamatyti, kad galimybės saviraiškai ir menui yra pas mus visus. Netgi tada, kai tavo kūnas tave riboja, noras kurti nugali fizinę negalią. Kiekvienas turime talentų. Sandros talentas, tai būdas išreikšti savo emocijas, jausmus, tai, kas svarbu kiekvienas žmogui.

 

2019 m.spalio 3 d. lankėmės Ievos Simonaitytės bibliotekoje vykusioje Klaipėdos knygų mugėje bei sudalyvavome instaliacijos „BATAI, BATELIAI, BATUKAI“ kūrime/pristatyme.
Kad „įšoktum“ į Klaipėdos knygų mugės batus ir geriau pajustum kultūrą, atsinešk ir prikalk savo batą, užrašyk jo gyvenimo istoriją ir tapk įspūdingos instaliacijos dalimi! Instaliaciją kūrė Sigitas Nakrošis ir Daiva Nakrošienė.

 

2019 m. rugsėjo 28 d. Dienos veiklos centras ir Salantų padalinys tradiciškai dalyvavo Kretingos mieste organizuojamoje "Rudens derliaus ir Moliūgų šventė 2019". Šventės mugėje prekiavome neįgaliųjų sukurtais darbeliais iš keramikos, rankdarbių bei dailės veiklų. Be galo smagu, kai šventės lankytojai kiekvieną kartą sugrįžta ir įsigyja neįgaliųjų sukurtų darbelių.

  

 

2019 m. rugsėjo 27 d. Dienos veiklos centro Salantų padalinyje vyko šventė "Labas, Rudenėli!", kurios metu spalvinome, dailinome, marginome moliūgus. Buvo surengta viktorina, kurios metu sprendėme įvairias užduotis, žaidėme žaidimus, rinkome gražiausią moliūgą.

  

 

2019 m. rugsėjo 5 d. - spalio 1 d. Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės bibliotekoje eksponuojama Dienos veiklos centro batikos darbų paroda "Mėlio ūko paslaptys".

 

2019 m. rugsėjo 13 d. Erasmus+ programos savanoris Tigran Dienos veiklos centre, popietinės veiklos metu, suorganizavo šaškių turnyrą. Turnyro metu netrūko emocijų: nugalėtojams - džiaugsmo, o ne taip pasisekusiems - nusivylimo ir ašarų. Buvo šauni popietė, nes buvo apdovanoti visi dalyviai, o turnyrą užbaigėme linksma diskoteka.

 

2019 m. rugsėjo 10 d., Dienos veiklos centro keramikos studija buvo pilna vaikų klegesio. Kartu su Kretingos lopšeliu-darželiu "Pasaka" tęsiami integraciniai užsiėmimai. Pavasarį vaikučių iš molio padarytos rankytės, šiandien buvo nuglazūruotos.
Pradėkime socialinį negalios pažinimą nuo mažų dienų, kad išaugintume socialiai atsakingą ateities kartą!

  

2019 m. rugsėjo 5 d. Dienos veiklos centro Salantų padalinio klientai dalyvavo medaus degustacijoje Erlėnų filialo bibliotekoje. Medaus degustacijos metu bitininkė Daiva Jonauskienė papasakojo apie medaus rūšis, jų skirtumus, ragavome skirtingų medaus rūšių. Nuoširdžiai dėkojame vyresn. bibliotekininkei Birutei Jonušienei už suteiktą galimybę dalyvauti šioje popietėje ir puikiai praleistą laiką.

 

2019 m. rugsėjo 5 d. Dienos veiklos centre vyko rudeninė sodo-daržo tvarkymo talka. Talkos metu, nusigrėbėme lapus, nusiravėjome takelius, gėlynus, daržą, pasilaistėme gėlytes, avietes, išsišlavėme kiemą.... Po talkos džiaugėmės komandoje atliktais darbais bei vaišinomės ledais, vaisiais ir spragėsiais.

 

Vasara artėja į pabaigą, mūsų atostogos taip pat pasibaigė..., 2019 m. rugpjūčio 28 d., pirmą dieną po atostogų į antrus namus (į Dienos veiklos centrą) sugužėjo negausus būrys lankytojų. Džiaugiamės, kad grįžote pailsėję, įdegę, pakeliavę, daugiau laiko pabuvę su artimaisiais, išsimiegoję ir galėsite vėl aktyviai įsilieti į veiklas.

  

 

2019 m. rugpjūčio 8 d. Raseinių dienos centre „Vilties takas“ vyko Socialinių įstaigų asociacijos susitikimas. Susirinkime išrinktas naujas asociacijos pirmininkas bei asociacijos taryba. Susitikime dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės meras. Bendrų diskusijų metu daug kalbėta apie socialinių paslaugų rajonuose administravimą, poreikį, pertvarkos ypatumus. Raseiniuose aplankėme Raseinių specialiąją mokyklą, socialinių paslaugų centrą, Raseinių krašto muziejų. Džiaugėmės socialinių paslaugų plėtra - statomais nakvynės namais. Dėkojame Raseinių dienos centro „Vilties takas“ direktorei Astai Stanaitienei už susitikimo programą ir visiems vakarų regiono socialinių įstaigų vadovams už dalyvavimą.

 

 Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti